az-ubytovani.info *** Penzion Moravenka ubytovanie Spindleruv Mlyn

*** Penzion Moravenka ubytovanie Spindleruv Mlyn

Penzion Spindleruv Mlyn Moravenka Horský penzión Moravenka sa nachádza v údolí Svätý Peter v Špindlerovom Mlýne. Od centra mesta je penzión vzdialený cca 10 - 15 minút prechádzkovej chôdze.

Rodinný penzión Moravenka ponúka svojim hosťom pokojnú dovolenku v horskom prostredí. Na Vašu návštevu sa teší Pension Moravenka - Špindlerov Mlyn.

Špindleruv Mlýn ubytovanie
Penzión Moravenka má pre Vás pripravené ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v 1 apartmáne. Izby sú vybavené soc. zariadením a TV so satelitným príjmom. Je tu možnosť pripojenia k internetu. Kapacita penziónu je celkom 32 lôžok v 11 izbách. Fajčenie je v penzióne zakázané.

Priamo pri penzióne je parkovisko, ktoré je prístupné celoročne. Cena parkovného je 50, - Kč / deň. V zime vzhľadom k náročnému terénu dojazd odporúčame s vozom 4 x 4 alebo so snehovými reťazami.

Penzión Moravenka reštaurácia
Hosťom penziónu je k dispozícii miestnosť pre raňajky a reštaurácia. Raňajky sú podávané bufetovou formou a sú už zahrnuté v cene. Jedálny lístok ponúka domácu kuchyňu, vrátane domácich koláčov, buchiet a pod Možnosť objednať polpenziu.

Penzión Moravenka okolie
Neďaleko penziónu (cca 8 min.) sa nachádza najväčší športový areál v Špindlerovom Mlyne - Svätý Peter, cca 300 metrov od penziónu je lyžiarsky areál Stoh, športový areál Medvedín je vzdialený cca 25 minút chôdze. Celoročne môžete využiť aj skibus, ktorého zastávka je 200 metrov od penziónu Moravenka.

Krkonoše Špindleruv Mlýn špeciálne akcie
Majstrovstvo sveta žien v alpskom lyžovaní v roku 2011 v Špindlerovom Mlyne. Penzión Moravenka sa nachádza cca. 7 minút precházkovou chôdzou od hlavnej zjazdovky. Príďte podporiť svetovú elitu ženského lyžovania!
Penzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - hotel má reštauráciuPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - možnosť pripojenia na internetPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - k dispozícii kavareňPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Spindleruv Mlyn Moravenka - Izby s vlastnou toaletou